Kolmnurk on väga populaarne nõiakunsti sümbol. See on läbinisti naiselik sümbol ja kolm tippu tähendavad Kolmik Jumalannat - Neitsi, Ema, Vanamoor. Nõia luua harjased moodustavad kolmnurga. Tipuga alla poole sümboliseerib see naise üska. Nõrgema sugupoole suhtes sümboliseerib see ka tugevust, jõudu, võimu ja voorust.
Noorkuu on veel üks naiselik nõiakunsti sümbol. Populaarsem sümbol just noorte naiste hulgas. Just kasvav kuu sümboliseerib naiselikku viljakust ja naise võimet elu luua. See on ka parim näide Valge Nõiakunsti sümbolitest.
Sarved on meeste sümbol. Sajandeid on neid peetud kurjuse saatanlikeks sümboliteks. Sarved on jumala mehelik sümbol. Igal Jumalal nõiakunstis on mingil kujul sarved olemas. Iidsetel aegadel oli enamus loomadel, keda kütiti või kodustati, sarved.
Rist oli nõiakunsti sümbol palju enne seda kui kristlased selle enda pühaks sümboliks võtsid. Nõiakunstis sümboliseerib rist tasakaalu. Paljud nõiad kannavad kaelas risti, et oma elus tasakaalu saavutada. Mõnedes rituaalides maalitakse preestri või preestrinna randmeile ja jalalabadele ristid, sümboliseerimaks, et nad on õppinud elama oma elu tasakaalus. See on üks iidsematest sümbolitest, mida nõiakunstis on kasutatud enne Kristuse sündi.
Spiraal on üle terve maailma leitud raiutuna hilis-kiviaegsetesse moodustistesse. Juba iidsetel aegadel teadsid inimesed, et spiraal on seotud millegi religioossega, kuid nad ei teadnud täpselt millega. Nõidadele sümboliseerib see elu lõpmatut teekonda. Spiraalijoone silmade või sõrmega jälgimine kutsub esile lõdvestumise ja mõtete aeglustumise ning rahunemise.